Haisia Turizm, Türk iş adamları ve turistler için turistik ve ticari seyahat hizmetleri sunmak amacıyla 2013 yılında TÜRSAB’a bağlı olarak kurulmuş A grubu seyahat acentesidir.

Seyahat acentesi olarak faaliyet gösteren Haisia Turizm, turizm sektöründe edindiği bilgi birikimi, üstün hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, başta Çin olmak üzere diğer tüm ülkeler için vize hizmeti, uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, fuar ve iş gezileri, kültür turları, toplantı ve kongre organizasyonu, ihtiyaçlara göre özel tur, rehber ve tercümanlık gibi hizmetleri sunmaktadır. Yurt dışındaki birçok ülkede iş ortaklığımız bulunan yerli seyahat acenteleri ile yurt dışı seyahatinizde güven, rahatlık ve konfor sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Haisia Turizm’in tecrübeli çalışanları olarak, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir seyahat tecrübesi yaşatmak için 7/24 yanınızdayız.

Vizyonumuz: Haisia Turizm olarak, gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek hızlı, yenilikçi ve kaliteli seyahatler gerçekleştirmenize yardımcı olarak, siz değerli misafirlerimizin beklentilerine karşılık vermeyi, profesyonel bir takım ruhu içinde hizmet sunmayı ve fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz: Haisia Turizm her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışan ve istikrar içinde büyümeyi hedefleyen bir seyahat acentesidir. Müşterilerimiz için değer yaratmak ve beklentilerine çözüm odaklı bir yaklaşımla karşılık vermek için emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte ve her daim %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.